Nowy program do fakturowania online

Uruchomiony przez LTB Sp. z o.o. nowy program do faktur online Melpe to propozycja dla firm, które chcą ułatwić sobie prowadzenie firmowej rachunkowości. Prosty w obsłudze, a jednocześnie rozbudowany pod względem funkcjonalności program jest zupełnie nowym projektem spółki LTB i odpowiada na potrzeby zarówno małych, jak i średnich firm. Jak działa?

Melpe umożliwia wystawianie faktur online, oferując gotowe rozwiązania i szablony dla różnych dokumentów rozliczeniowych. Dodatkowo w Melpe można korzystać z pomocy przy ewidencji kosztów, rozliczaniu płatności oraz organizacji pracy działu sprzedaży przez wykorzystanie wbudowanego w oprogramowanie CRM. Oprogramowanie gwarantuje bezpieczeństwo danych, przechowując je w profesjonalnej serwerowni a nie na dysku lokalnym i zapewnia całodobowy dostęp do wszystkich funkcji programu z każdego urządzenia.

Korzystając z Melpe, firmy prowadzące własną księgowość i rachunkowość zyskują większą kontrolę nad wystawianymi fakturami i dokumentami sprzedażowymi. Wśród zalet programu wyróżniają się nie tylko gotowe szablony faktur i dokumentów sprzedaży, ale też m.in.:

  • możliwość tworzenia bazy kontrahentów na podstawie informacji w bazie GUS;
  • wprowadzania terminów,
  • sposobów płatności i cenników do indywidualnej kartoteki kontrahentów;
  • wysyłania faktur online bezpośrednio z poziomu systemu Melpe;
  • prowadzenia rozrachunków;
  • dostęp do CRM,
  • czy wreszcie dostęp do białej listy podatników z poziomu oprogramowania.

Paweł Ulidowicz, członek Zarządu LTB Sp.z.o.o.:

Wprowadzając na rynek proste oprogramowanie do fakturowania online Melpe chcieliśmy zapewnić firmom rozbudowaną, a zarazem prostą w obsłudze alternatywę dla drogiego oprogramowania kupowanego w formie licencji i dostępnego na wybranych urządzeniach. Od wielu lat nie tylko działamy jako mała firma, ale też obsługujemy Klientów z różnych branż – znając ich i nasze oczekiwania mogliśmy opracować program, który w znaczący sposób usprawni codzienne działania wielu przedsiębiorców.