Nowoczesny wymiar projektowania – NoWall

kwadrat-250x250Już niebawem, bo już na początku roku 2016, na polskim rynku pojawi się innowacyjne rozwiązanie, ułatwiające projektowanie mebli profesjonalnym projektantom oraz amatorom, chcącym wykorzystać własne pomysły podczas aranżacji mieszkania. Mowa tu o aplikacji NoWall, za pomocą której wcielimy w życie nawet najbardziej śmiałe pomysły.

Jest to genialne rozwiązanie, pozwalające maksymalnie dostosować meble do każdego pomieszczenia. Jako jedyna na rynku aplikacja umożliwia projektowanie mebli w 3D, co powoduje, że projektowanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Twórcy aplikacji zadbali, by była ona w 100% intuicyjna i łatwa w obsłudze dla nawet dla tych mniej zaawansowanych technologicznie użytkowników. Jedynym ograniczeniem, może być zatem tylko nasza wyobraźnia.

Co więcej, rozwiązanie to, umożliwia nie tylko projektowanie nowych mebli, lecz także ich udostępnianie innym użytkownikom, którzy za pomocą aplikacji mogą je zakupić. To ważna funkcja, która spodoba się zwłaszcza osobom zawodowo zajmującym się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Lecz nie tylko. Jeśli jesteśmy aspirującymi projektantami lub hobbystami chowającymi dotychczasowe pomysły do szafy, możemy śmiało skorzystać z aplikacji i pochwalić się nimi światu.

Możemy również skorzystać z oferty proponowanej nam przez projektantów pochodzących z całego świata. Wybierzemy gotowy projekt lub dostosujemy go do swoich wymagań. A wszystko w dostępny i szybki sposób z poziomu aplikacji NoWall.

Kategoria: Ciekawostki

Sprawdź:

Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy
Rodzaje kredytów dla firm Rodzaje kredytów dla firm
Formy prawne dla dużych firm – czym się cechują? Formy prawne dla dużych firm – czym się cechują?
Usługi home stagingu – dla kogo? Usługi home stagingu – dla kogo?

Zostaw Komentarz:

Submit Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.