Nowa inwestycja Politechniki Wrocławskiej

Niewystarczająca przestrzeń w archiwach Politechniki Wrocławskich położonych na ulicy Gdańskiej we Wrocławiu zmusiła uczelnie do podjęcia decyzji o budowanie kolejnego budynku, w których będzie przetrzymywać najważniejsze dokumenty.

Chcą pokazać się jako nowoczesna i proekologiczna uczelnia, Politechnika Wrocławska planuje postawienie budynku, który będzie przykładem budownictwa pasywnego umożliwiającego redukcje zużycia energii. Kolejną nowością będzie również zastosowanie wielu ekologicznych rozwiązań.

Zdjęcie: Pracownia projektowa F-11, www.f-11.pl

Budynek będzie wykonany z materiałów przyjaznych środowisku a ponadto zaplanowano stworzenie zbiornika retencyjnego, w którym będzie gromadziła się woda używana do porządkowania archiwum oraz podlewania zieleni. Zgodnie z harmonogramem, nowy budynek ma być oddany do użytkowania już w 2016 roku.

Kategoria: Inwestycje Planowane, Wrocław Tagi: , , ,

Sprawdź:

Płyta fundamentowa z ogrzewaniem podłogowym – opcja dla oszczędnych Płyta fundamentowa z ogrzewaniem podłogowym – opcja dla oszczędnych
Pracuj zagranicą jako kierowca – zobacz medianę zarobków Pracuj zagranicą jako kierowca – zobacz medianę zarobków
Zewnętrzne call center – czym się charakteryzuje? Zewnętrzne call center – czym się charakteryzuje?
Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy

Zostaw Komentarz:

Submit Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.