Hotel w Dolinie Baryczy

Zapewne wielu entuzjastów wędkarstwa i łowiectwa z Dolnego Śląska, słyszało o bogactwie powiatu milickiego. Dolina Baryczy słynie głównie z kompleksów stawów rybnych, które zajmują aż 6,5 ha.

stawy milickie

Warto jednak wspomnieć również o tym, iż jest to epicentrum większości gatunków zwierząt. Stawy położone w pobliżu Wrocławia lubią również ptaki, między innymi:

  • orliki,
  • czaple,
  • kormorany
  • i inne.

Niewielu jednak ludzi korzysta z zasobów tego miejsca. Aby to zmienić postanowiono wybudować hotel w pobliżu stawów, który ma przyciągnąć zainteresowanych i zwiększyć popularność Doliny Baryczy. Pomysł wydaje się trafny, ale przy głębszym rozmyślaniu warto zastanowić się nad konsekwencjami. Ciężko będzie dopilnować ciekawych turystów i zachować piękno tego miejsca. Warto mieć jednak nadzieję, że pomysłodawcy mają na to jakieś rozwiązanie. Szkoda by było naruszyć naturalny krajobraz.

Kategoria: Ciekawostki Tagi: , , ,

Sprawdź:

Płyta fundamentowa z ogrzewaniem podłogowym – opcja dla oszczędnych Płyta fundamentowa z ogrzewaniem podłogowym – opcja dla oszczędnych
Pracuj zagranicą jako kierowca – zobacz medianę zarobków Pracuj zagranicą jako kierowca – zobacz medianę zarobków
Zewnętrzne call center – czym się charakteryzuje? Zewnętrzne call center – czym się charakteryzuje?
Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy

Zostaw Komentarz:

Submit Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.