Giełdowe poniedziałki

Każdemu ciężko zacząć tydzień. Zwłaszcza po wolnym weekendzie. Niechęć do pracy oraz brak zaangażowania obserwuje się nawet na giełdzie. Kiedy do wszystkiego dochodzi okres urlopowy, o wyraźnych zmianach notowań, nie ma co marzyć. Inwestorzy przesypiają poniedziałki bez wielkich konsekwencji. Wynika to również z faktu, że zmiany stóp procentowych są niewielkie, przez co nie warto zawracać sobie głowy na podejmowanie zaciętej walki.

BMO Financial

Dla przykładu przedstawić można jeden z indeksów giełdowych. W dniu dzisiejszym WIG 2o, rankiem wzrósł o 0,4%, tylko po to, aby popołudniu wzrosnąć do 0,6%. Jak widzimy zmiany te są nieduże, przez co znikome zainteresowanie giełdą jest uzasadnione.

Na giełdach europejskich sytuacja wyglądała podobnie. Obserwowano niewielkie spadki bądź wzrost, które nieznacznie wpływały na wartość posiadanych akcji. Wniosek? Czasem dobrze przedłużyć sobie weekend.

Kategoria: Ciekawostki Tagi: , , , ,

Sprawdź:

Płyta fundamentowa z ogrzewaniem podłogowym – opcja dla oszczędnych Płyta fundamentowa z ogrzewaniem podłogowym – opcja dla oszczędnych
Pracuj zagranicą jako kierowca – zobacz medianę zarobków Pracuj zagranicą jako kierowca – zobacz medianę zarobków
Zewnętrzne call center – czym się charakteryzuje? Zewnętrzne call center – czym się charakteryzuje?
Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy

Zostaw Komentarz:

Submit Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.