Dom w górach

Każdy marzy o jakimś miejscu, gdzie mógłby oderwać się od rzeczywistości i po prostu odpocząć. Wiele słyszy się o domach stawianych przez górali. Koszt takiej przyjemności to ok. 1mln złotych. Ciężko określić ile osób w Polsce stać na taką dogodność.

góry

Warto jednak zastanowić się nad czymś mniejszym. Byłaby to nie tylko idealna opcja dla szukających miejsca do relaksu. Dom mógłby być użytkowany przez cały rok przez gości. Wynajem jest to najtrafniejsza inwestycja od zawsze. Pieniądze przeznaczone na taki domek szybciej by się zwróciły, a sama satysfakcja posiadania takiego miejsca jest nie do opisania. Co ciekawe, istnieje również możliwość zamiany. Mało popularnym, mimo, że interesującym rozwiązaniem jest zamiana domów. Polega to na tym, że osoba mieszkająca nad morzem, chcąc spędzić wakacje w górach zamienia się (z dopłatą lub bez) na dom na parę miesięcy, dzięki czemu zmniejsza koszty i cieszy się z urlopu.

Grafika: Mielon (Praca własna)

Kategoria: Ciekawostki, Inwestycje Mieszkaniowe Tagi: , , , ,

Sprawdź:

Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy
Rodzaje kredytów dla firm Rodzaje kredytów dla firm
Formy prawne dla dużych firm – czym się cechują? Formy prawne dla dużych firm – czym się cechują?
Usługi home stagingu – dla kogo? Usługi home stagingu – dla kogo?

Zostaw Komentarz:

Submit Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.