Biurowiec Dominikańska

Obywatele Wrocławia wreszcie doczekali się początku jednej z największych inwestycji ostatnich lat: biurowca przy ulicach Piotra Skargi oraz Kazimierza Wielkiego. Prace postępują bardzo szybko i można mieć nadzieję, że już za niedługo nowy skanskaokazały budynek będzie cieszył oko w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. Całość podzielona została na dwa budynki: A i B a docelowa powierzchnia gotowa do wynajmu ma wynieść około 40 000 mkw. Można więc liczyć, że ulokuje się tam naprawdę spora ilość firm. To jeszcze zagęści środek miasta a korki wcale nie zelżeją. Ukończenie całości planowane jest na ostatni kwartał 2015.

Wiemy już kto zostanie pierwszym najemca nowej inwestycji. Będzie to gigant finansowy Deloitte. Można mieć nadzieję, że atrakcyjna lokalizacja i duży rynek kontrahentów a także specjalistów przyciągnie nowych interesantów. Chlubą nowej inwestycji w sercu Wrocławia jest użycie najnowocześniejszych technologii oraz ekologicznych materiałów zapewniających minimalne oddziaływanie na środowisko. Tym samym będzie to jedna z najnowocześniejszych budowli tego typu w Polsce.

Kategoria: Ciekawostki, Inwestycje Planowane, Inwestycje Regionalne, Wrocław Tagi: , , ,

Sprawdź:

Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy Jak powinna wyglądać komunikacja między pracownikami jednej firmy
Rodzaje kredytów dla firm Rodzaje kredytów dla firm
Formy prawne dla dużych firm – czym się cechują? Formy prawne dla dużych firm – czym się cechują?
Usługi home stagingu – dla kogo? Usługi home stagingu – dla kogo?

Zostaw Komentarz:

Submit Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.